Володимир Притула: запровадження міжнародної ініціативи «партнерство «відкритий уряд» дозволить звичайним людям, виборцям реалізувати власні права та потреби

Громадське Партнерство «Відкритий Уряд» вирішило підготувати серію інформаційних матеріалів з усіма зацікавленими сторонами та експертами у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». На питання відповідає політичний та медіа експерт Володимир Притула

1.Що для вас означає ініціатива «Відкритий Уряд»?

Запровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» дозволить звичайним людям, виборцям отримати доступ до публічної інформації, до додаткових інформаційних ресурсів, аби реалізувати власні права та потреби.

2. Чому ви підтримує ініціативу «Відкритий Уряд?

Як представник медіа-сфери, експерт у цій галузі для мене дуже важливо, аби в країні створювалися умови для доступу до публічної інформації, аби влада на центральному та місцевому рівнях була відкритішою, аби збільшувалися можливості для людей отримувати саме ту інформацію, яка їм потрібна.

3.Що потрібно зробити, на вашу думку, аби міжнародна ініціатива була ефективно впроваджена в Україні?

Україна має потужний потенціал для запровадження ініціативи. Головне, на мою думку, потрібна політична воля керівників держави. Ініціативи потрібно рухати зверху. Фактично умови для її реалізації вже створені – діє розгалужена мережа координаторів, є інформаційні ресурси, є бажання представників громадянського суспільства.