Олександр Барно: «Міжнародна ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» - це шанс для України стати дійсно демократичною!»

Громадське Партнерство «Відкритий Уряд» вирішило підготувати серію інформаційних матеріалів з усіма зацікавленими сторонами та експертами у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». На питання відповідає доктор педагогічних наук, доктор філософії, експерт Олександр Барно

1.Що для вас означає ініціатива «Відкритий Уряд»?

- Міжнародна ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» - це шанс для України стати дійсно демократичною, адже вона спрямована на подолання  гострих проблем сьогодення: корупції, закритості, бюрократії влади та інших.

2. Чому ви підтримує Громадське Партнерство «Відкритий Уряд»?

- Підтримую, бо саме громадські активісти можуть сьогодні змінити ситуацію в країні. Адже громадські організації можуть  і повинні контролювати діяльність влади, використання бюджетних коштів.

3. Що варто зробити, аби ініціатива «Відкритий Уряд» була успішно впроваджена в Україні?

По-перше, потрібен план дій. Його прийняли 30 березня під час Національного круглого столу.

По-друге, політична воля перших осіб України. По-третє, треба визначити чітко відповідальних та терміни виконання заходів щодо впровадження ініціативи. Саме тоді громадськість зможе проконтролювати, що було зроблено і чи план залишилися на папері.