Ольга Резнікова: «Ефективність впровадження міжнародної ініціативи залежатиме від влади!»

Громадське Партнерство «Відкритий Уряд» вирішило підготувати серію інформаційних матеріалів з усіма зацікавленими сторонами та експертами у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». На питання відповідає засновник Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської організації «Мама-86» Ольга Резнікова.

1.Що для вас означає ініціатива «Відкритий Уряд»?

- Це означає, що український Уряд взяв на себе додаткові міжнародні зобов’язання виконати суспільні проблеми. Важливо те, що міжнародна ініціатива надає широкі права громадськості по підготовці та впровадженню Національного плану дій. Окрім того, громадськість контролюватиме процес впровадження міжнародної ініціативи в Україні.

2. Чому ваша організація підтримує ініціативу «Відкритий Уряд?

- Наша організація підтримує міжнародну ініціативу тому, що вона передбачає залучення громадськості до прийняття владних рішень. Зокрема, і на місцевому рівні – на Хмельниччині. Наші представники через громадську раду активно вносять та відстоюють пропозиції щодо вирішення регіональних проблем. Я вірю, що разом ми зможемо, якщо не повністю подолати українські соціальні проблеми, то хоча б зменшити їх прояви.

3.Що потрібно зробити, на вашу думку, аби міжнародна ініціатива була ефективно впроваджена в Україні?

- На мою думку, потрібно бажання влади змінити життя в Україні на краще. Тобто, у першу чергу ефективність впровадження міжнародної ініціативи залежатиме від влади. Але не потрібно забувати про роль громадськості, яка повинна сприяти та контролювати цей процес. Аби Національний план дій, який був представлений у Бразилії, набув реальності, а не залишився лише на папері.