Інформація Харківської облдержадміністрації щодо проведених заходів за участю громадськості з представлення урядового звіту про реалізацію Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"в області

            З метою представлення урядового звіту 12.12.2013 відбулось розширене засідання правління громадської ради при обласній державній адміністрації за участю голови обласної державної адміністрації М. Добкіна, на якому, крім іншого, членам правління був представлений урядовий звіт про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в 2012 - 2013 роках з метою подальшого його обговорення в комітетах Громадської ради, а також надані результати реалізації Ініціативи у регіоні в 2013 році.

            Розгляд урядового звіту на засіданні Громадської ради при обласній державній адміністрації планувався у січні 2014 року, але через об'єктивні причини (складну суспільно-політичну ситуації в державі) це питання не було внесено до порядку денного засідання Громадської ради, яке відбулося 23.01.2014, - в ході засідання було ухвалено заяву Громадської ради при ХОДА «Про політичну ситуацію в країні і події, що відбуваються в м. Києві з 19 січня 2014 року».

            Представлення урядового звіту про реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на засіданні громадської ради при обласній державній адміністрації заплановано на наступне засідання Громадської ради, наразі триває його обговорення в комітетах Громадської ради при обласній державній адміністрації та громадських радах при районних державних адміністраціях області.

Роділ: