Блоґ

Модератор

Блоґ

Оновлено Координаційну раду з питань реалізації в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"

10 вересня 2014 року на засіданні Уряду прийнято постанову №432 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2012 р. № 671», якою оновлено склад Координаційної ради Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

Рівненську обласну бібліотеку визнали найсучаснішою в країні

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили лайтбокс «Сучасна бібліотека». Це нагорода за прогресивність та інноваційну діяльність.

У липні цього року у Києві відбувся Національний ярмарок бібліотечних інновацій, організований Програмою «Бібліоміст». До кандидатів висувалися певні вимоги: активна участь у професійних конкурсах, залучення коштів за допомогою грантових програм, співпраця з бізнесом, владою та громадським сектором.

Проект Плану заходів на 2014-2015 роки

Після погодження проекту плану заходів заінтересованими органами виконавчої влади він буде внесений на розгляд Кабінету Міністрів. Після погодження проекту плану заходів заінтересованими органами виконавчої влади він буде внесений на розгляд Кабінету Міністрів.

Скачати: 

Політика Мінекономрозвитку – максимально збільшити прозорість у роботі

Тісний контакт із громадськістю, зокрема із Громадською радою як консультативно-дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, допомагатиме в роботі Міністерства. На цьому наголосив заступник Міністра – керівник апарату Роман Качур під час засідання правління Громадської ради при Мінекономрозвитку.

Координацію впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" здійснюватиме О.М. Семерак, Міністр Кабінету Міністрів України

Координацію впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" здійснюватиме О.М. Семерак, Міністр Кабінету Міністрів України.

Доручено утворити робочу групу для підготовки проекту плану заходів з реалізації в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014-2015 роках за участю представників центральних органів влади та інститутів громадянського суспільства.

Експертна дискусія на тему: «Як зробити Кабінет Міністрів України взірцем відкритого урядування?»

Державні та громадські експерти під час робочої зустрічі напрацювали першочергові рекомендації для якісних змін уряду в сторону відкритості.

Днями відбулася експертна дискусія на тему: «Як зробити Кабінет Міністрів України взірцем відкритого урядування?». До неї Transparency International Україна запросила представників органів публічної влади, державних та громадських організацій, незалежних експертів із відкритості врядування. Мова йшла про готовність нового уряду до розробки та впровадження ефективного Плану дій в рамках міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Інформація про заходи щодо реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" Київської облдержадміністрації

                     Заходи, які проводяться Київською облдержадміністрацією в рамках реалізації Ініціативи постійно розвміщуються на офіційному веб-сайті.

Інформація про заходи з реалізації Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" Ради міністрів Автономної республіки Крим

                         На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» від 18 липня 2012 року №514-р Радою міністрів Автономної Республіки Крим протягом 2012-2013 років у зазначені контрольні строки було забезпечено своєчасне інформування головних виконавців основних направлень реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», у тому числі Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Сторінки